Jonavos TAU studentai visą rudens – pavasario sezoną praleido itin turiningai: aktyviai mokėsi naujovių, gilino žinias, kūrė ir ieškojo. Tad pelnytas mokslo metų užbaigimas pažintine kelione tapo puikia dovana visiems klausytojams!
Mūsų maršrutas nusidriekė į Biržų kraštą, kuris nepaliko abejingų: Sodeliškių dvaro sodyboje ne tik skanavome pačių keptas bandeles, bet ir apžiūrėjome unikalius eksponatus bei senąjį, nuo 1924 m. veikiantį vėjo malūną. Ragavome autentišką „gyvą“ alų ir susipažinome su dvaro statinių istorija. Gėrėjomės panorama iš Kirkilų apžvalgos bokšto bei pasivaikščiojome ramybe dvelkiančiu pažintiniu taku.
Biržų pilyje mus pasitiko nuostabi gidė, kurios nepakartojamo pasakojimo dėka Biržų krašto istorija tiesiog atgijo mūsų akyse. Po sočių pietų „Žarijoje“, žingsniavome ilgiausiu Lietuvoje pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą, lankėme Astravo dvaro parką ir grožėjomės naujai atidarytu, moderniu „vingiuotuoju“ tiltu per Apaščios upę.
Nuoširdžiai dėkojame direktoriui ir vadovei Daliai už visokeriopą pagalbą organizuojant šią įsimintiną kelionę. Mokslo metai užbaigti su pačiomis geriausiomis emocijomis!
Regina Daunorienė, Teisės ir ekonomikos fakulteto vadovė