Menu Close

Paskutinė mokslo metų mankšta – su azartiškomis estafetėmis ir pažadais vasarai

Gegužės 28 d. Jonavos TAU Sveikatos fakulteto lankytojai aktyviai ir nuotaikingai užbaigė šiuos mokslo metus. Paskutinis užsiėmimas buvo organizuotas netradiciškai: studentai jėgas išbandė nuotaikingose estafetėse bei įvairiuose sportiniuose žaidimuose.

Po sporto šventės fakulteto lankytojai atsisveikino su trenere Gabija iki ateinančio rudens. Judėjimo entuziastai pažadėjo, kad per vasaros atostogas neapleis sveikų įpročių ir toliau savarankiškai atliks treniruotėse išmoktus pratimus.

Sveikatos fakulteto bendruomenė dėkoja trenerei už profesionalumą bei motyvaciją ir linki visiems saugios bei energingos vasaros.

V. Ramaškienė, Sveikatos fakulteto klausytoja

 

Skip to content